Strach z pavouků

   V této části ze zaměřím na potíže se strachy, které EFT pomohlo odstranit. Je jedno z čeho máte strach a kde se vzal. Zjistila jsem, že díky metodě EFT je možné se svého strachy jednou provždy zbavit. Viz můj příběch "Strach z pavouků"

Strach z pavouků

  Už jako malá jsem se bála chodit do sklepa na brambory, protože tam všude ze stropů viseli pavouci. Do sklepa jsem šla vždy s velkým strachem. Ale strach, že nedonesu brambory a bude zle, byl pro mě horší. Na dlouhou dobu jsem o pavoucích nevěděla a nevšímala si jich, až do určité doby. Objevilo se to kolem 20tého roku. Šílený, až panický strach z pavouků. Tehdy jsem nevěděla kde se to vzalo. Byla jsem schopná o půl noci vzbudit manžela, ať vyhodí, nebo zlikviduje pavouka v ložnici. Křičela jsem a pištěla. Manžel - praktik - nechápal moje chování, ale nicméně pavouka vždy odklidil - jen aby měl ode mě pokoj. Co si o mě v tu chvíli myslel mi bylo jedno, chtěla jsem, aby ten pavouk byl pryč.

   Jednou jsem projížděla web a hledala něco, co by mi pomohlo zlepšit můj život a objevila jsem webové stránky www.eft.cz. Vyzkoušela jsem si metodu eft na svém strachu z pavouků a světe div se, po týdnu jsem byla schopná vzít koště a bez pištění a řvaní vymetat pavouky z místnosti. Ale co bylo ještě lepší je to, že strach se nevrátil a navíc už nepotkávám tolik pavouků jako dřív.