Strach z reakcí známých a rodiny.

Když jsem začínala s EFT, jedním ze strachů, které se objevyly, bylo: "Jak na to zareaguje rodina a známí?" Už jenom tím, že jsem se bála se také ozývaly rekce typu. "Já tomu nevěřím, já na takové kraviny nejsem, na mě nic zkoušet nebudeš atd." Na rodině a známých jsem se ani EFT učit nechtěla, a proto jsem si našla pár klientů mimo Valašsko a s nimi společně jsme pomocí EFT odstraňovali jejich problémy.

Jak už jsem psala v úvodu, strach z reakcí známých a rodiny se mi stále vracel, obzvlášť po prvních drsných reakcích. Udělal jsem jen to, co jsem se naučila v kurzu. Pomocí EFT jsem se začala zbavovat strachu.

.... strach co tomu řekne máma, táta, sourozenci....

.....strach co tomu řeknou známí (konrétní jména jsem si vyťukala).....

.....strach, že mě lidi budou pomlouvat......

.....strach, že se mi nebude dařit....

Když jsem si zpracovala všechny Tyto strachy a emoce s nimi spojené, začalo mi být jedno, co si o EFT kdo myslí. Mě EFT pomohlo zbavit se strachu a pokračovat na cestě, kterou jsem si vybrala. Pomáhat lidem, kteří o mou pomoc stojí.

Vzpomněla jsem si na jednu mou známou, která se mě ptala: "Moje mamka dost pije, mohla bys jí pomoct?" řekla jsem jí že jo, pokud by ale ta maminka SAMA chtěla. Nebylo by to jedno sezení, ale měla by se zbavit hlavní příčiny pití a to někdy trvá, než se na příčinu přijde.  To se mi na EFT líbí úplně nejvíc, chodí za mnou lidi, kteří si opravdu chtějí pomoct, ale neví jak.

Držím Vám pěstičky, ať se v životě se závislostí a strachem nepotkáváte.

S pozdravem Vaše Mirka smile